رد کردن لینک ها

قدر دانی دکتر عباس احمدی مهر مدیر کل نهاد اصحاب صلح و سازش کشور

از رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در راستای تلاشهای شبانه روزی مدافعان سلامت در دوران بحران مقابل با کرونا

به اتفاق دکتر بهمن سهرابی مدیر امور شهرستانهای جمعیت معتمدین استان خوزستان
با همراهی دکتر بهرام مرادی رئیس ستاد گروه طرح سلامت بیدار دل کشور،احمد عچرش مشاور نهاد در امور اقوام و قبایل استان خوزستان سرهنگ حاج موسی نجف پور شهنی مشاور جمعیت حاج حسین براتی و هیئت همراه از دکتر فرهاد ابول نژادیان ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان به نیابت از مدافعان سلامت استان تشکر و قدر دانی کردند.

در بخشی از این تقدیرنامه ها آمده است.

بیش از یکسال است مردم شریف ایران دچار بیماری کرونا شده اند و متاسفانه پدیده جهانگیر این ویروس منحوس تاکنون جان بسیاری را گرفته است.

در تمام دوران بحرانی همه گیری کرونا ویروس مدافعان سلامت بدون چشم داشتی در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی حضور فعال و ایثارگرانه داشته اند و برای تامین،حفظ و ارتقاء سلامت مردم عزیز خوزستان کوشش نمودند.

از این رو برخود لازم می‌دانیم به نمایندگی از فعالین صلح و سازش و جمعیت معتمدین استان خوزستان و جمعی از فعالان اجتماعی از اهتمام مستمر،گام های استوار و مطمئن حضرتعالی و همکارانتان در مدیریت،کنترل و مهار بیماری کرونا تشکر و قدر دانی نماییم.

امید است به لطف،مدد الهی و وفاق همدلی تعاون و همکاری همه جانبه در سال جدید با موفقیت در ریشه کنی کامل بیماری،امید بخش مردم عزیز و غیور ایران و استان عزیزمان خوزستان باشیم و گامهای مثمر ثمر و سازنده ای را برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداریم.

Webda.ajums.ac.ir

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز.

بازگشت به بالای صفحه