رد کردن لینک ها

پیام تبریک به مناسبت عید سعید غدیر خم

پیام تبریک یکی از مهره های ارزشی و دوست داشتنی نظام و مردم استان خوزستان دکتر عباس احمدی مهر دبیرکل نهاد اصحاب صلح و سازش ندابخشان عدالت کشور به مناسبت عید سعید غدیر خم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نهاد اصحاب صلح و سازش ندابخشان عدالت کشور.

دکتر عباس احمدی مهر دبیر کل نهاد اصحاب صلح و سازش ندابخشان عدالت کشور.
طی پیامی عید سعید غدیر خم را به تمامی ولایتمداران و عاشقان اهل بیت تبریک گفت

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ

غدیر روز تداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی (ع) و عید پیمان و عهد است.
غدير تجلي اراده خداوند و نقطه عطفی در تاريخ بشريت است. غدير يك مكان محدود نيست، بلكه بي‌منتها و جاودانه است. زنجيره تداوم ايمان، وجدان پاك هستي و نبض حيات حقيقت است. زهي سعادت كه با غدير آشناييم و به آن مهر مي‌ورزيم و در سايه‌سار نخل ولايت، نفسي تازه مي‌‌كنيم و در تداوم پيمودن راه حق به افق‌هاي روشن دوردست چشم مي‌دوزيم.

این عید بزرگ بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت است. و امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت مرجع عالیقدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است ، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودها و فرمایشات معظم له اعلام داشته و پیمان می بندیم که با عزمی راسخ تر از پیش در راه تحقق آرمانهای والای این نظام مقدس گام نهیم.

اینجانب فرا رسيدن عيد بزرگ ولايت، عيد سعيد غدير خم را به مردم ولایتمدار ایران عزیز و به ویژه اهواز شهر شهید پرور استان خوزستان تبريك و تهنيت عرض نموده، از خداوند منان مسئلت داريم ما را از رهروان راستين به ولايت اميرالمومنين علي عليه‌السلام محسوب فرمايد.

روابط عمومی و امور ارتباطات بین الملل نهاد اصحاب صلح و سازش ندابخشان عدالت کشور.

بازگشت به بالای صفحه