رد کردن لینک ها

نقطه عطف تاریخ تشیع

۹ دی نقطه عطف تاریخ تشیع و تاریخ‌ساز برای ایران اسلامی است

مدیرکل نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان در کشور گفت: حماسه ۹ دی، نقطه عطف تاریخ تشیع و تاریخ‌ساز ایران اسلامی است.۰۹ دی ۱۳۹۷ – ۱۱:۳۱ استان خوزستان.

به گزارش روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان.

باحضور دکتر احمدی به همراه شهردار محترم کلانشهر اهواز و قائم مقام جهانی اهل بیت علیهم السلام جناب آقای احمد عامری و هیئت همراه پیش از ظهر امروز در گردهمایی بزرگ 9 دی در حرم مطهر علی ابن مهزیاراهوازی

با بیان اینکه اکثر حماسه‌های عظیم ملت ما در روز عاشورا رقم خوردند، اظهار داشت: باید قدر این روز و این پیام را برای حضور در میدانهای مبارزه بدانیم.

وی با بیان اینکه طبق سخن شهید آوینی ما هرآنچه که داریم، از عاشورا داریم، افزود : ۳ ویژگی پیروزی و قدرتمندی کشورها، جمعیت بیشتر، وسعت بیشتر و ثروت بیشتر است. در حالیکه ما در مقابل آمریکا هیچ کدام از اینها را نداریم اما همیشه پیروز میدان بوده و هستیم و خواهیم بود
رمز استقرار انقلاب اسلامی، رمز پیروزی وحدت کلمه است.

مدیرکل نهاد اصحاب صلح و سازش بیان کرد: ما باید همیشه یادمان باشد حماسه عظیم ۹ دی را از امام حسین (ع) و انقلاب اسلامی داریم.
پیروزی انقلاب اسلامی نیز در عاشورای ۵۷ اتفاق افتاد.
در آن زمان شاه با دیدن جمعیت و اتحاد ملت تصمیم گرفت از کشور خارج شود و حضرت امام خمینی(ره) منجر به پیروزی نظام اسلامی شد.

دکتر احمدی خاطرنشان کرد:
در ابتدای انقلاب اسلامی، تمرکز دشمن بر جنگ با نظام بود
بعد دست به ترور و تحریم زد. امادر هیچکدام موفق و پیروز و در همه ی نقشه های شوم خود
نا کام و ماُیوس مانده است بنابراین اکنون تصمیم دارد بانفوذ بر نخبگان درون حاکمیت متمرکز شود و از طریق فشار اقتصادی، مذهبی، فرهنگی و دینی و تشویش اذهان بر ملت اسلامی پیروز گردد و نظام را براندازد.
لذا دنبال انقلابیونی است که در حین ستودن امام خمینی(ره)، اقداماتی را انجام دهند که میوه و ثمره آن در جهت پیروزی آمریکا و دشمنان باشد
ملت ایران همیشه هوشیار بوده اند
و با اتحاد و انسجام یک پارچگی حاضر در صحنه مثل همیشه ثابت کرده است هیچ قدرتی قادر با رویارویی و تقابل با این ملت را ندارد.

وی با بیان اینکه دشمنان در پی آنند کسانی را پیدا کنند که عملکرد آنان منجر به بهره‌برداری آمریکا و پیروزی آنان شود، گفت: مثل همین فتنه تقلب ۸۸ که از طریق خود ایرانیان تصمیم داشتند در جهت راهبرد اهداف خود اقدام کنند اما موفق نشدند.

مدیرکل نهاد تصریح کرد: آمریکا قصد دارد ملت ایران را بر سر دوراهی رفاه و انقلاب قرار دهد و بگوید اگر رفاه را می‌خواهید، باید انقلاب را رها کنید و اگر انقلاب را می‌خواهید، باید رفاه خود را از دست دهید. در واقع آنان تصمیم دارند به جای فشار نظامی و هزینه‌های براندازی، از طریق فشار اقتصادی و روانی و تولید نارضایتی اقتصادی و اجتماعی پیروز شوند.

دکتر احمدی ادامه داد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، این دشمنان هر ۱۰ سال فشارهای مختلف را بر ایرانیان وارد می‌کنند و فتنه‌ها ایجاد می‌کنند.
لذا باید در سال ۹۸ حواسمان را بیشتر از همیشه جمع کنیم، هوشیار باشیم و در جهت نابودی دشمنان و شکست آنان تلاش کنیم.

وی بیان کرد: باید تمرکز و حواس خود را بر روی مسائل مهم ملت قرار دهیم و اجازه ندهیم دشمنان حواس ما را به سمت مسائل ابتدایی و پیش پا افتاده بکشانند.

مدیر کل نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان بیان کرد: برخی افراد در فضای مجازی در راستای نابودی انقلاب اسلامی طبق برنامه‌های از پیش طراحی شده پست‌ها و پیام‌هایی را در سطح رسانه و فضای مجازی پخش می‌کنند که مطابق میل انقلابیون است.
اما در عین حال به نفع آمریکا و دشمنان تمام می‌شود. لذا نخبگان و فعالان مجازی باید مراقب باشند فریب آنان را نخورند و پست ها و پیام‌های آنان را در سطح مجازی و رسانه انتشار نکنند و بهانه ای به دست دشمنان نظام و خائنین به مملکت ندهند تا آسیب و خدشه ای به پیکره انقلاب اسلامی وارد نشود.

دکتر احمدی ادامه داد:: باید بین دولت، نیروهای انقلاب و مردم کشور وحدت و یکپارچگی ایجاد شود و با یک حنجره واحد و همگام با نخبگان، با اتحاد بدون هیچگونه تفرقه افکنی بین قومیت ها و ملیت ها هم صدا با هم یک حرف را بزنند و در میدان جهت استقرار نظام اسلامی حضور همیشگی داشته باشند.

روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان

بازگشت به بالای صفحه