رد کردن لینک ها

اولین جلسه ی رسمی نهاد صلح وسازش در استان خوزستان

🇮🇷⚖🇮🇷⚖🇮🇷⚖🇮🇷⚖🇮🇷⚖

🔰( خبر گزاری رسمی نهاد)🔰

روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح و سازش کشور

موضوع؛ برگزاری اولین جلسه ی رسمی نهاد صلح وسازش در استان خوزستان
👇

اولین جلسه نهادصلح وسازش استان خوزستان با حضور دکتراحمدی مدیرکل نهاد در محل خانه سازمانهای مردم نهاد استانداری استان برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای محمدیاوری هنرمند کشورمان و نماینده ی نهاددر امور هنرمندان ، بعنوان سخنگوی نهاد به پشت تریبون قرارگرفت و ضمن تشکراز حضور تک تک اعضای محترم نهاد و حضور مدیران ارشد را در جلسات رسمی و توصیه به تعهد به وقت شناسی و از اهمیت موضوع این جلسات به متعهد بودن و مقید بودن دانست و در ادامه سخنان
خویش از جناب آقای دکتر احمدی مهر مدیرکل نهاد صلح و سازش کشور دعوت به عمل آمد جهت سخنرانی در مورد اهداف نهاد و معرفی اعضاء به ذکر بیاناتی بپردازند.

دکتر احمدی ضمن ثنای پروردگار متعال و عرض سلام ادب احترام از خدمات و زحمات شایسته کلیه اعضاء و مسئولان نهاد و برگزار کنندگان این جلسه تشکر و قدردانی کردند.
و درباره مسئولین استانی نهاد به سخنرانی و پیرامون اهداف نهاد در آینده و چشم انداز گسترده و وسیع نهاد در فرهنگ سازی گسترده با کمک و همیاری اعضاء و مبلغین دینی و روحانیت معظم و معزز پرداختند.
پس از پایان سخنرانی دکتر احمدی ریاست محترم کل نهاد صلح و سازش کشور

جناب آقای حسن غلامی رئیس کل بازرسی نهاد کشور پس قرائت چند آیه از کلام ا…مجید به سخن خویش ادامه دادند و فرمودند: حضور فعال فرد فرد اعضاء نهاد واجب الزامی به متعهد بودن و مقید بودن است. ایشان گفتند انشاالله فعالیتهای نهاد باید از اسفند ماه بصورت جدی و قاطع شروع و پیگیری شود و بیشتر در نظر داریم با همکاری کلیه دستگاه ها و انجمن ها و سازمان های مردم نهاد و مراکز نظامی انتظامی و دستگاه های قضایی تعاملی فراگیر و همیاری مسئولان باشیم تا دست در دست هم دهیم و ایرانی آباد و شهری سرشار از امنیت داشته باشیم.
در ادامه سخن رئیس بازرسی کل کشور،بیان کردند جناب آقای مهندس آزاداندیش بعنوان مسئول گزینش و ارزشیابی و جذب نیروهای خوب و ماعهد برای واحدهای نهاد انتخاب کنند، در ادامه سخنان خود بیان کردند که بازرسی نهاد با کسی شوخی بردار نیست و در صورت تخلف هر یک از اعضاء و مسئولان بازرسی بطور جدی پیگیری خواهد کرد و حتی اگر منجر به اخراج و صلب مسئولیت فرد خاطی گردد پیش خواهد رفت

در آخر : جناب آقای مهندس فرهنگ آزاداندیش معاونت گزینش وارزشیابی و امور مناطق؛
اعلام کردند : با توجه به تشخیص مدیر کل نهاد، شورای عالی و مدیران ارشد و ریاست ارزشیابی و تایید صلاحیت ها و بازرسی کل کشور اعضایی که در نهاد مسئولیت قبل داشتند فعلا در آن واحد تا اطلاع ثانوی هیچگونه مسئولیتی نخواهند داشت.
بعد از تکمیل فرم گزینش تشکیل و پرونده و با بررسی بازرسی و شورا حکم و مسئولیت رسمی کلیه اعضاء نهاد تایید خواهد شد

آقای آزاداندیش در ادامه گفت؛
طبق چارت جدید سازمانی فعلا در نظر داریم اعضایی که از شایستگی بهتری و توانایی ویژه ای برخوردار هستند را بعنوان کادر رسمی و مدیریت استان و شهرستان های اطراف و اکناف منجمله شهرستان کارون انتخاب را کنیم و بیشتر دنبال عضویابی هستیم نه عضو گیری، چونکه اهداف نهاد از اهمیت فراوانی برخوردار است و انتخاب اعضاء کاری و فعال برای ما مهم است.

آقای مهندس آزاداندیش در خصوص صدور احکام قبل گفتند،باتوجه به جلسه ی داخلی با اعضاء رسمی شورای عالی تصمیم در موارد احکام صادره، اتخاذ گردید.

درحال حاضر احکام اکثر مدیران تا پایان امسال اعتبار خواهد داشت و سال بعد تغییرات جدیدی در احکام داده خواهد شد.

درپایان جلسه ازطرف ریاست محترم نهاد جناب دکتراحمدی مهر:
مجددا جناب دکتر علیرضاپورآسترکی را بعنوان سرپرست کل نهاد صلح و سازش استان خوزستان
و دکتر لورابی
بعنوان جانشین استان خوزستان
وسرکار خانم مهندس بدوان بعنوان مدیرکل آموزش و فناوری اطلاعات نهاد در کلانشهر اهواز و جناب حضرت حجه السلام و المسلمین شیخ محمد بنی تمیم (مدظله العالی)
بعنوان مشاور عالی و نماینده نهاد در حوزه های علمیه استان خوزستان
جناب آقای شیخ عبدالحسین بدوی رئیس جمعیت سران عشایر استان را بعنوان مسئول پیشکسوتان و رئیس عشایر عرب کل کشور
جناب مهندس جباری داور حقوقی و رئیس موسسه حقوقی فراز عدالت کارون
بعنوان مدیرکل امور حقوقی و قضایی استان خوزستان
جناب آقای ذاهد مهمدی بعنوان مشاور عالی و مدیرامور در سازمانهای مردم نهاد در در استان خوزستان
کلیه مسئولین توسط مدیرکل نهادصلح وسازش کشور منصوب و مجددا معرفی شدند.
و به مدیران ارشد ازطرف مدیرکل نهاد نشان افتخار نهاد اصحاب صلح وسازش کشور بعنوان نشان ملی و رسمی نهاد به اعضاء رسمی توسط خود مدیرکل نهاد بر روی لباس مسئولان نهاد نصب گردید.🎖

دومین جلسه رسمی در ۱۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

✍🏻
روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح و سازش کشور

🇮🇷⚖🇮🇷⚖🇮🇷⚖🇮🇷⚖🇮🇷⚖

بازگشت به بالای صفحه