رد کردن لینک ها

دیدار با رئیس بازرسی و نظارت بر سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

🎙(خبرگزاری نهاد )🎙

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاداصحاب صلح و سازش عدالت ایران📡

دکتر احمدی مهر مدیرکل نهاد اصحاب صلح و سازش کشور
به اتفاق هیئت همراه آقایان: جناب مهندس آزاداندیش معاونت گزینش و ارزشیابی نهاد جناب آقای حسن غلامی رئیس کل بازرسی امین نجار مسئول فضای مجازی بلاک،وبسایت و مطبوعات نهاد
در سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان حضور یافتند

دیدار و نشست صمیمانه با دکتر علی محمد رحمانی زاده رئیس بازرسی نظارت بر تخلفات سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان داشتند.

این دیدار در روز چهارشنبه

(اسفندماه) مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۸

در نشست صمیمانه با دکتر رحمانی زاده پیرامون اهداف و فعالیت های گسترده نهاد، و ایجاد دفاتر صلح در کلیه استان ها و شهرستان های کشور، ایجاد دفاتر صلح و دوستی در سفارت خانه های فعال جمهوری اسلامی ایران، تعامل همه جانبه با کلیه دستگاه های قضایی، اجرائی، نظارتی، انجمن ها،اصناف و تشکل های مردم نهاد طبق تفاهم نامه همکاری با سران و عشایر کل کشور خبر دادند.

جناب آقای دکتر رحمانی زاده از عملکرد خوب،مثبت و فعالیت های بشر دوستانه و چشمگیر نهاد در یکسال گذشته بسیار خرسند و ابراز خوشحالی و آرزوی موفقیت و پیشرفت برای دکتر احمدی و هیئت همراه کردند.

جناب دکتر رحمانی زاده بیان داشتند: این عمل شریف و خدا پسندانه که در باب اصلاح و سازش،تعامل و همیار بودن با مسئولان قضایی و کاهش خشونت های اجتماعی گام برداشته اید قابل تحسین و ستایش است

جناب آقای دکتر رحمانی زاده سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان، درخصوص اهداف و پیرامون سیطره نهاد جهت بهتر دیده شدن فعالیت های نهاد در استان ها و شهرستان ها و در سطح کشور پیشنهادات سازنده و کاربردی ارائه دادند: که مورد تایید جناب آقای دکتر احمدی مهر، مدیران ارشد گردید.

ایشان فرمودند: در صورت صلاح دید جهت هرگونه تعامل،تعاون و همکاری در پیشبرد اهداف نهاد در مسیر اتحاد اقوام و کاهش خشونت های اجتماعی و کاهش مراجعات به دستگاه قضایی که رضای خداوند را در برخواهد داشت،آمادگی کامل خود را اعلام کردند.

پس از پایان سخنان دکتر رحمانی زاده از سوی جناب آقای دکتر احمدی مهر مدیرکل نهاد اصحاب صلح و سازش کشور جناب آقای دکتر رحمانی را بعنوان سفیر صلح و دوستی و نماینده نهاد در سازمان صنعت و معدن منصوب کردند.

نشان ملی نهاد اصحاب صلح را مفتخرانه به لباس جناب آقای دکتر علی محمد رحمانی زاده توسط مدیرکل نهاد نصب گردید.

درپایان جهت خبر گزاری و آرشیو نهاد تصاویری گرفته شد.

📸 📷

روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح و سازش کشور

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

بازگشت به بالای صفحه