رد کردن لینک ها

پیام تبریک و تسلیت

دکتر عباس احمدی مهر نماینده خبرگزاری و مدیر مطبوعات حشد الشعبی عراق در دولت جمهوری اسلامی ایران و مدیر کل نهاد اصحاب صلح سازش کشور.
 به خانواده شهید اسطوره مقاومت،مجاهدت مدافع حرم مدافع مردم مظلوم دنیا، به ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی 
 «سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی »
مدیرکل نهاد اصحاب صلح سازش کشور
 در پیامی شهادت مظلومانه مدافع حرم سردار بزرگ دل ها اسطوره مقاومت و مجاهدت و اخلاص،تقوا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به پیشگاه مقدس امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و خانواده آن شهید پر افتخار،والا مقام تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی و امور ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح سازش کشور.
در متن پیام دکتر احمدی مهر آمده است:
«بسم رب الشهداء و الصدیقین
بار دیگر سرداری پرورش یافته در دامان امام خمینی بت شکن کبیر و بنیانگذارانقلاب اسلامی و در مکتب امام حسین(ع) و ائمه اطهار(ع) در دفاع از حرم اهل بیت (ع) مشتاقانه به لقای معبود و معشوق خویش شتافت و چه نادانند آنهایی که می‌پندارند با شهادت سرافرازانه مدافعین از حرم ولایت،‌ در مسیر مبارزه راستین با تروریسم و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنها خللی وارد خواهد شد.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از دانش آموختگان مکتب اسلام و انقلاب و اهلبیت علیه السلام بود که عاشقانه و باصلابت و افتخار چونان سید و سالار شهیدان، خون خویش را تا ابد بر بلندای افق آسمان انسانیت به یادگار گذاشت و برگی دیگر از حماسه حسینی در کربلای امروز اسلام را رقم زد.
بی‌شک نیروهای توانمند مدافعان حرم که تربیت شدگان مکتب ولایت‌اند به زودی انتقام خون پاک شهدای مدافع حرم را از دشمنان کور دل و ذلیل و خبیث  قسم خورده اسلام در لوای داعش، و امثال آن ها آمریکای جنایتکار و شیطان بزرگ خواهند گرفت و ضجه‌های آخر تروریست‌های آمریکایی به زودی زود شنیده خواهد شد.
این حقیر شهادت این سردار بزرگ سردار دل ها مجاهد شهید حاج قاسم سلیمانی پاک طینت را به محضر حضرت ولی‌عصر ارواحنافداه (عج)، ‌رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ، ملت بزرگوار ایران اسلامی، نهادبصیر ولایتمدار اصحاب صلح سازش کشور
 و به همسر فرزندان،دوستداران، سایر بستگان و  خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم 
و از درگاه ایزدمنان برای بازمندگان صبری عظیم و اجری جزیل مسئلت دارم.»
دکتر احمدی مدیرکل نهاد اصحاب صلح سازش کشور.
روابط عمومی و امور بین الملل نهاد اصحاب صلح سازش کشور.
بازگشت به بالای صفحه