رد کردن لینک ها

حضور مدیر کل نهاد در مراسم تقدیر

حضور مدیرکل نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان

دکتر عباس احمدی مهر

و مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جناب آقای میلاد ساکی

در مراسم ثبت رکورد ۳۰هزار روپایی توسط سجاد مطوری

۴ آذرماه ۱۳۹۷

روابط عمومی و ارتباطات مردمی

ورزشکار خوزستانی، رکورد ۳۰ هزار روپایی متوالی در کشور را به ثبت رساند.

به گزارش روابط عمومی نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان
سجاد مطوری، ورزشکار اهل شهرستان کارون، امروز به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) و هفته بسیج، اقدام به ثبت رکورد ۳۰ هزار روپایی متوالی کرد.

این ورزشکار خوزستانی از ساعت ۶ صبح امروز کار خود را در سالن ورزشی هادی‌آباد کارون آغاز کرد و در مدت زمان چهار ساعت و ۲۰ دقیقه موفق به ثبت رکورد ۳۰ هزار روپایی متوالی شد.

دو داور خوزرستانی نیز از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی، مسوول نظارت و ثبت این رکورد بودند.

ابراهیم نصیری، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و نماینده فرماندار شهرستان کارون دکتر عباس احمدی مهر مدیر کل نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان میلاد ساکی مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی استان خوزستان نیز در این برنامه ورزشی حضور داشتند.

سجاد مطوری در گفت‌وگو با مسئولان ورزشی از این که توانستم  به هدفم برسم خوشحالم و اکنون حس بسیار خوبی دارم. جا دارد از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و معاون توسعه ورزش این اداره کل و هم‌چنین فرماندار کارون و مدیر کل نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان قدردانی کنم.

وی بیان کرد: پیش از این یک ورزشکار یزدی رکورد ۲۱ هزار روپایی متوالی را در دست داشت که خدا را شکر من امروز توانستم این رکورد را بشکنم و رکورد ۳۰ هزار روپایی را به ثبت برسانم.

این روپایی زن خوزستانی درباره برنامه آینده‌اش نیز گفت: تصمیم دارم در صورتی که حمایت شوم، ۱۹ بهمن ماه نیز رکورد ۹ هزار روپایی در یک ساعت را به ثبت گینس برسانم. امیدوارم در این راه مسوولان ورزش خوزستان به من کمک کنند.

روابط عمومی و ارتباطات مردمی نهاد اصحاب صلح و سازش عدالت ایرانیان

بازگشت به بالای صفحه